(terug)


 

Kalender toernooi overband 2018 Reeks A vanaf 50 punten
 
1é Ronde  
*WINNAAR*
Donderdag 17 Mei  19h30  Poule 1
 Van Damme Jacky 50 – Flokman Thierry 60 – Willems Raymond 50 
Vrijdag 18 Mei 19h30  Poule 2
De Rudder Willy 55 – Wulgaert René 80 – Van Simaeys Serge 60
Zaterdag 19 Mei 15h00  Poule 3
 Stevens Patrick 50 – Denoulet Johan 60 – De Waele Emmanuel 55
Zondag 20 Mei 15h00 Poule 4 spelen in 't schooltje
 Van Durme Ghislain 55 – Van De Buverie Eric 55Van Heirseele Roger 75 – Van Acker Jan 80
Zondag 27 Mei 19h30 Poule 5 
Pauwels Lucien 50 – Strijpens Lucien 55 – Van De Zande Fernand 60
Halve Finale *WINNAAR*  
Vrijdag 08 Juni 19h30h  Poule 6
Van De Zande Fernand 60 – Wulgaert René 80 – Van Heirseele Roger 75
Zondag 10 Juni 19h30  Poule 7 
Willems Raymond 50 – Van De Buverie Eric 55 – Denoulet Johan 60
Finale Zondag 01 Juli14h30 *WINNAAR*
 Van Heirseele Roger 75– Van De Zande Fernand 60 - Willems Raymond 50
 
De finale in de A reeks is gewonnen door Raymond Willems (Lovendegem )
De 2e plaats was voor Fernand Van De Zande (Assebroek )
3e plaats voor Roger Van Heirzeele (Evergem ).
 
 

Kalender toernooi overband 2018 Reeks B 25 - 45 punten
 
1é Ronde  
*WINNAAR*  
Woensdag 16 Mei 19h30 Poule 1
Gevaert Christoph 40 – Rogier Phillipe 30 – De Coeyer Bertrand 35
Zaterdag 19 Mei  19h30  Poule 2
De Volder Eric 25 – De Mey Patrick 35 – Hurtekant Luc 40 
Zondag 20 Mei  15h00  Poule 3
Vandenberghe Rudy 45 – Coene Johan 25 – Leeman Rudy 30
Zondag 20 Mei 19h30  Poule 4 spelen in 't schooltje
Van De Velde Bart 35 – Moens Louis 25 – Janssens Marcel 30
Zondag 20 Mei 19h30  Poule5
 Vermeire Germain 30 – Lybaert Willy 45 – Caudron Danny 40
Woensdag 23 Mei  19h30  Poule 6
Steenbeke Geert 25 – Wulgaert André 40 – De Graaf Jacky 40
Donderdag 24 Mei  19h30  Poule 7
Wulgaert Ruben 35 – Buzeyn Jean 45 – Stofferis Marnix 25
Woensdag 30 Mei  19h30  Poule 8
Couvreur André 25 – Braeckman Dirk 30 –Van Acker Luc 25
Donderdag 31 Mei  19h30  Poule 9
Caudron Bjorn 30 – Geldhof Frank 35 –Van Veirdeghem Ronald 25
Halve Finale *WINNAAR*
Donderdag 14 Juni  19h30  Poule 10 
Leybaert Willy 45 – Stofferis Marnix 25 – Caudron Bjorn 30
Vrijdag 15 Juni 19h30  Poule 11
De Mey Patrick 35 – Leeman Rudy 30 – De Graaf Jacky 40
Zaterdag 16 Juni 19h30  Poule 12
Gevaert Christoph 40 – Janssens Marcel 30 – Couvreur André 25
Finale *WINNAAR*
Zondag 01 Juli 14h30
Caudron Bjorn 30 – De Mey Patrick 35Janssens Marcel 30
 
De finale in de B reeks is gewonnen door Marcel Janssens ( Melle )
2é was Patrick De Mey (Evergem )
3é plaats is voor Bjorn Caudron (Evergem ).
 
 

Finalisten

uitslag tombola klik hier


WEDSTRIJDREGLEMENT

GEMIDDELDE BEREKEND OP 25 BEURTEN.
MINIMUM TE SPELEN PUNTEN 25, VERDER OPGAANDE MET 5 PUNTEN.
POULES VAN 3 OF 4 SPELERS (MINIMUM 2 MATCHEN PER POULE)
POULE VAN 4 - SPELER 1 TEGEN SPELER 2 / SPELER 3 TEGEN SPELER 4
                                   WINNAAR MATCH 1 TEGEN VERLIEZER MATCH 2
                                   WINNAAR MATCH2 TEGEN VERLIEZER MATCH 1
POULE VAN 3 – SPELER 1 TEGEN SPELER 2
                                    VERLIEZER MATCH 1 TEGEN SPELER 3
                                    WINNAAR MATCH 1 TEGEN SPELER 3
REEKS B VAN 25 TOT 45 PUNTEN.
REEKS A VANAF 50 PUNTEN .
GELIJKE BEURTEN.
BIJ OPGAAN DIENEN BEIDE SPELERS NAAR KORTE BAND TE SPELEN, DEGENE DIE DICHTS BIJ KORTE BAND LIGT MAG KIEZEN .
WINNEN 2 PUNTEN ,DRAW 1 PUNT, VERLIES 0 PUNTEN.
BIJ GELIJKHEID PUNTEN TELT HET PROPORTIONEEL GEMIDDELDE.
VERWISSELEN EERSTE RONDE IS MOGELIJK.
1é PRIJS € 200   2é PRIJS € 100    3é PRIJS € 50  ZOWEL VOOR REEKS A ALS REEKS B
SPELERS DIENEN AANWEZIG TE ZIJN OP FINALEDAG VOOR ONTVANGST PRIJS , INDIEN NIET VERVALT PRIJS.
SPELERS ONDER WAARDE KUNNEN HERZIEN WORDEN TIJDENS 2é RONDE.
VERDER TOEPASSING REGLEMENT KBBB.