(terug)



Finale 31/05/2015

Eindstand reeks A Punten / Beurten / Gemiddelde
 
1. De Waele Emannuel 50   100 31 3,22/1,612   4
 
2. Van Simaeys Serge 60   80 31 2,58/1,075   0
 
3. Van De Buverie Eric 50   0 0 0   0
 
Eindstand reeks B Punten / Beurten / Gemiddelde
 
1.De Rudder Willy 40   76 38 2,00/1,250   2
 
2. Hulpia Sylvain 45   84 39 2,15/1,196   2
 
3.Vermeire Germain 30   53 41 1,29/1,077   2
 
Winnaars Overbandtornooi reeks A + reeks B
 

 

Kalender tornooi overband 2015 Reeks A vanaf 50 punten
 
1é Ronde ****************Spelen in 't schooltje
*WINNAAR*
Zondag 10 Mei  19h30  Poule 1
 Wulgaert René 90 – *Dupont Franky 60* – Van Hijfte Frans 50 
Woensdag 13 Mei 19h30  Poule 2 **********
*Van Acker Jan 80* – Wulgaert André 50 – De Meyer Rudi 60
Woensdag 13 Mei 19h30  Poule 3
 Van Durme Ghislain 55 – *Van Heirseele Roger 70* – Neerinck Dirk 55
Donderdag 14 Mei 19h30 Poule 4 
 Pauwels Lucien 50 – Denoulet Johan 60 –* De Waele Emannuel  50*
Zaterdag 16 Mei 19h30 Poule 5 
Willems Raymond 55 – *Van Simaeys Serge 60**Van De Buverie Eric 50* – DeLetter Sandra 60
Halve Finale *WINNAAR* *BESTE VERLIEZER*
Woensdag 27 Mei 19h30h  Poule 6
Dupont Franky 60 –   *De Waele Emannuel  50* –   *Van Simaeys Serge 60*
Donderdag 28  Mei 19h30  Poule 7 
Van Acker Jan 80*Van De Buverie Eric 50* –  Van Heirseele Roger 70  
Finale Zondag 31  Mei 14h30
De Waele Emannuel  50Van Simaeys Serge 60 Van De Buverie Eric 50 

Kalender tornooi overband 2015 Reeks B 25 - 45 punten
 
1é Ronde ****************Spelen in 't schooltje
*WINNAAR* *BESTE VERLIEZER*
Donderdag 14 Mei 15h Poule 1
Gevaert Cristoph 45 –*Caudron Bjorn 35* – Steenbeke Geert 25
Donderdag 14 Mei  15h  Poule 2 **********
Janssens Marcel 40 –*Vermeire Germain 30**Van Puyvelde Antoon 30* – Grijp Eric 40 
Donderdag 14 Mei  19h30  Poule 3 **********
Caudron Danny 45 – *Stevens Patrick 45* – De Volder Eric 25
Zaterdag 16 Mei 15h  Poule 4 
*Van Vooren Hugo 30* – Coen Johan 30 – *Hulpia Sylvain 45* – Tack Robert 25
Zaterdag 16 Mei 19h30  Poule5 **********
 Vandenberghe Rudy 45 –*Van De Velde Bart 30**De Rudder Willy 40*
Woensdag 20 Mei  19h30  Poule 6
 Van Damme Jacky 45 – Stofferis Marnix 25 – *Geldhof Frank 30*
Halve Finale *WINNAAR*
Vrijdag 22 Mei  19h30  Poule 7  
Caudron Bjorn 35Van De Velde Bart 30 *De Rudder Willy 40*
Zaterdag 23 Mei 15h  Poule 8
Van Puyvelde Antoon 30*Hulpia Sylvain 45* –  Stevens Patrick 45
Zaterdag 23 Mei 19h30  Poule 9
Van Vooren Hugo 30*Vermeire Germain 30*Geldhof Frank 30
Finale
Zondag 31  Mei 14h30
De Rudder Willy 40Hulpia Sylvain 45Vermeire Germain 30

 


WEDSTRIJDREGLEMENT

GEMIDDELDE BEREKEND OP 25 BEURTEN.
MINIMUM TE SPELEN PUNTEN 25, VERDER OPGAANDE MET 5 PUNTEN.
POULES VAN 3 OF 4 SPELERS (MINIMUM 2 MATCHEN PER POULE)
POULE VAN 4 - SPELER 1 TEGEN SPELER 2 / SPELER 3 TEGEN SPELER 4
                                   WINNAAR MATCH 1 TEGEN VERLIEZER MATCH 2
                                   WINNAAR MATCH2 TEGEN VERLIEZER MATCH 1
POULE VAN 3 – SPELER 1 TEGEN SPELER 2
                                    VERLIEZER MATCH 1 TEGEN SPELER 3
                                    WINNAAR MATCH 1 TEGEN SPELER 3
REEKS B VAN 25 TOT 45 PUNTEN.
REEKS A VANAF 50 PUNTEN .
GELIJKE BEURTEN.
BIJ OPGAAN DIENEN BEIDE SPELERS NAAR KORTE BAND TE SPELEN, DEGENE DIE DICHTS BIJ KORTE BAND LIGT MAG KIEZEN .
WINNEN 2 PUNTEN ,DRAW 1 PUNT, VERLIES 0 PUNTEN.
BIJ GELIJKHEID PUNTEN TELT HET PROPORTIONEEL GEMIDDELDE.
VERWISSELEN EERSTE RONDE IS MOGELIJK.
1é PRIJS € 200   2é PRIJS € 100    3é PRIJS € 50  ZOWEL VOOR REEKS A ALS REEKS B
SPELERS DIENEN AANWEZIG TE ZIJN OP FINALEDAG VOOR ONTVANGST PRIJS , INDIEN NIET VERVALT PRIJS.
SPELERS ONDER WAARDE KUNNEN HERZIEN WORDEN TIJDENS 2é RONDE.
VERDER TOEPASSING REGLEMENT KBBB.