(terug)

LEDENTORNOOI DRIEBAND 2019

Finale voorzien op Zondag 24 Maart 2019 15u.   WINNAAR
REEKS A   VERLIEZER
1/8 Finale    
  T.S.   T.S. SETSTAND
De Vos Marnix 8 1 Van De Velde Bart 13 3 - 1
7-13 / 8-10 / 8-8 / 8-12          
Vermeire Germain 7 2 Pauwels Lucien 10 3 - 0
7-4 / 7-4 / 7-7          
Wulgaert René 16 3 Van Damme Jacky 12 3 - 0
16-9 / 16-6 / 16-0          
Van De Craen Willy 9 4 Meerschout Jozef 8 3 - 0
9-0 / 9-4 / 9-7          
Gevaert Christoph 13 5 De Mey Patrick 8 0 - 3
6-8 / 8-8 / 11-8          
     
1/4 Finale    
Van Durme Ghislain 16 6 Stevens Patrick 12 0 - 3
12-12 / 10-12 / 6-12          
Haemerlinck Joel 10 7 De Vos Marnix 8 3 - 2
10-2 / 9-8 / 7-8 / 10-7 / 10-1          
Vermeire Germain 7 8 Wulgaert René 16 3 - 1
4-16 / 7-9 / 7-15 / 7-4          
Van De Craen Willy 9 9 De Mey Patrick 8 1 - 3
0-8 / 9-7 / 1-8 / 5-8          
     
1/2 Finale    
Stevens Patrick 12 10 Haemerlinck Joel 10 1 - 3
12-9 / 7-10 / 7-10 / 11-10          
Vermeire Germain 7 11 De Mey Patrick 8 2 - 3
5-8 / 7-3 / 4-8 / 7-5 / 6-8          
     
FINALE    
           
Haemerlinck Joel 10   De Mey Patrick 8  
           

REEKS B    
1/8 Finale    
  T.S.   T.S.  
Ortsen Christian 5 1 De Beule Yvan 5 1 - 3
3-5 / 1-5 / 5-4 / 1-5          
Couvreur André 5 2 Coene Johan 7 2 - 3
5-5 / 3-7 / 5-6 / 3-7 / 1-7          
Plasschaert Hans 7 3 Van Veirdeghem Ronald 6 3 - 0
7-4 / 7-2 / 7-2          
Van Nieuwehuyze Mark 5 4 Braeckman Dirk 6 0 - 3
1-6 / 0-6 / 3-6          
Braems Eric 5 5 Steenbeke Geert 7 3 - 1
5-4 / 5-6 / 3-7 / 5-5          
     
1/4 Finale    
De Bruyckere Lucien 5 6 De Wilde Daniel 5 1 - 3
1-5 / 5-3 / 4-5 / 4-5          
Stofferis Marnix 5 7 De Beule Yvan 5 3 - 1
5-3 / 3-5 / 5-2 / 5-2          
Coene Johan 7 8 Plasschaert Hans 7 2 - 3
7-3 / 2-7 / 3-7 / 7-0 / 3-7          
Braeckman Dirk 6 9 Braems Eric 5 2 - 3
6-1 / 3-5 / 6-1 / 1-5 / 4-5          
     
1/2 Finale    
De Wilde Daniel 5 10 Stofferis Marnix 5 1 - 3
1-5 / 5-0 / 3-5 / 0-5          
Plasschaert Hans 7 11 Braems Eric 5 1 - 3
4-5 / 7-0 / 1-5 / 2-5          
     
FINALE    
           
Stofferis Marnix 5   Braems Eric 5  
           

 

 

Finale op Zondag 24 maart 2019

- - -


 

 

WEDSTRIJDEN WORDEN GESPEELD VOLGENS SET SYSTEEM NAAR ½ PUNTEN
SPELEN NAAR 3 WINNENDE SETS
BIJ BEGIN VAN DE PARTIJ TREKKEN NAAR DE KORTE BAND
VOOR BEPALEN WIE BEGINT
SPELER 1 START VAN AQUIT, SPELER 2 SPEELT GEWOON VERDER
BIJ BEGIN 2é SET BEGINT SPELER 2 VANAF AQUIT
DE HELE WEDSTRIJD SPEELT MEN MET DEZELFDE BAL
MEN SPEELT ONGELIJKE BEURTEN
BIJ EVENTUELE 5é SET DIENT MEN TERUG TE BEPALEN WIE BEGINT
WEDSTRIJDEN SPELEN NA ONDERLINGE AFSPRAAK
WEDSTRIJDEN WORDEN STEEDS GELEID DOOR SCHEIDSRECHTER
GRATIS INSCHRIJVING
FINALE DATUM WORD LATER BEPAALD